Prístrojové ošetrenia

Galvanizácia - táto kozmetická procedúra spočíva v používaní galvanických elektród pod povrchom pokožky, čím sa stimuluje, prekrví a bude pevnejšia. Jej cieľom je vyzerať sviežejšie a viditeľne mladšie. Funguje na základe galvanického prúdu, ktorý na základe pozitívneho a negatívneho nabitia povzbudzuje bunky k lepšej aktivite.
 
Skin Scrubber - Kavitačný peeling (ultrazvukový peeling) je systém pre hlbokú regeneráciu kože bez vedľajších účinkov. Tento postup spočíva v čistení pleti ultrazvukových vĺn, čím umožňuje presné odstránenie prebytočného mazu z pórov a vlasových folikulov, čiernych bodiek a baktérií. Kavitačný peeling, ako systém pôsobí na kožu jemne, príjemne pôsobením prirodzenej vibrácie bez použitia elektrickej energie. Tento prístroj umožňuje hlbokú regeneráciu kože prostredníctvom rýchleho a efektívneho čistenia obnovy a vo veľkých hĺbkach s evidentným výsledkom. Viditeľným spôsobom je koža obnovená a svieža.
 
Ultrazvuk - vďaka zvukovým vlnám (ktoré nepočujeme) a jemnej mikromasáže, prenikajú hlboko do pokožky, do spodných vrstiev tkaniva potrebný kyslík a živiny, no súčasne sa odplavujú v bunkách nahromadené odpadové látky. Ošetrenie ultrazvukom znásobuje účinok liečivých látok, vitamínových a ozdravovacích masiek tým, že ich vie vpraviť hlbšie do pokožky a tým sa ich účinok nielen výrazne zlepší, ale aj predĺži. Ultrazvuk má ukľudňujúci, protizápalový, hojivý, hydratačný účinok a zmierňuje vrásky.
 
Ozonizér - slúži k ukľudneniu a uvoľneniu pokožky po zásahu do pleti ( čistenie, depilácia), na dezinfekciu a ošetrenie mastnej pokožky. Vyvoláva pocit sviežosti, znižuje zápaly a bolesť, vyrovnáva pH pokožky a svojou masážnou funkciou zlepšuje regeneráciu buniek pokožky. Zlepšuje látkovu výmenu buniek a prispieva k norm.činnosti bunečných membrán.
 
Diamantová mikrodermabrázia - je bezbolestný mechanický peeling. Technika čistenia pleti drobnými čiastočkami veľkosti zrniek jemného piesku, ktorá odstraňuje povrchové vrstvy odumretej pokožky pigmentové škvrny, vrásky a jazvičky po akné buď chemicky alebo mechanicky, diamantovým prachom alebo kryštálmi oxidov hliníka. Urýchľuje fyziologický proces obnovy pokožky. Obľúbená nechirurgická kozmetická procedúra pre zmiernenie tvárových vrások a zlepšenie vzhľadu starnúcej pleti. Výsledkom ošetrenia je zvýšená produkcia kolagénu, pokožka sa stane elastickou.
 
Presoterapia - čiže prístrojová lymfodrenáž, je tlaková masáž, ktorú vykonáva lymfodrenážny prístroj. Súčasťou lymfrodrenážneho prístroja sú návleky na obe končatiny, brucho a ruky. Z návlekov vychádzajú hadičky, cez ktoré sa vháňa vzduch do komôr, čo vytvára tlakovú vlnu od končekov prstov smerom k srdcu. Potom tlak povolí a opäť začína nová vlna. Týmto spôsobom sa rozprúdi lymfatický obeh. Presoterapia je terapeutická metóda využívaná v kozmetike, fyzioterapii a v estetickej medicíne, pre drenáž a redukciu žilových a lymfatických edémov (opuchov). Aktivuje obeh (žilový a lymfatický), stimuluje opätovnú absorpciu intersticiálnych tekutín a drenáž týchto tekutín smerom k organickým filtrom. Ošetrenie týmto prístrojom je zvlášť vhodné u klientov s pocitmi ťažkých a unavených nôh, s celulitídou, po zásahoch estetickej chirurgie a pre celkovú relaxáciu a detoxikáciu organizmu. Intenzívna kúra pri riešení celulitídy a detoxikácie je minimálne 7-10 krát najlepšie obdeň , potom udržiavacia kúra 5 aplikácií raz týždenne . Po udržiavacej kúre je nutná pauza pred opätovnou intenzívnej kúrou minimálne 14 dní až mesiac . V prípade , že nechcete intenzívnu kúru , ale potrebujete masáž zo zdravotných dôvodov , postupujeme podľa aktuálneho stavu a potrieb prípadne na odporúčanie lekára .

Je dôležité dodržiavať pitný režim .

 
Elektrostimulácia -  Pri elektrostimulácii sú prístrojom vysielané slabé elektroimpulzy, ktoré prenikajú hlboko do svalov, čo spôsobuje ich sťahovanie a uvoľňovanie. Vďaka tomu vaše svaly cvičia aj pri listovaní časopisu - 1 ošetrenie ektrostimulácie sa rovná 2 hodinám aktívneho cvičenia.Tento spôsob oceníte najmä ak z nejakých príčin nemôžete cvičiť klasickým spôsobom alebo ak námaha vo fitness centre nie je to pravé pre vás. Prístroj je nastavený podľa individuálnych potrieb zákazníka a celé ošetrenie je príjemné a bezbolestné. Zbavte sa nadbytočných kíl či celulitídy účinne a bez námahy.
Elektrostimulácia svalov Je vynikajúcou metódou formovania postavy pri potrebe dosiahnutia redukcie jednotlivých telesných partií s nadmerným ukladaním tuku, účinne pôsobí proti celulitíde. Je to výborný spôsob, ak nemôžete chodiť do fitnes centra - poskytne Vám pasívnu elektrogymnastiku. Dá sa kombinovať spolu s kavitáciou, čím sa redukčný a proticelulitický účinok výrazne zosilňuje.
Pre dosiahnurtie maximálnej účinnosti sa odporúča procedúru vykonať každý druhý deň a celkovo sa odporúča 10-15 sedení, 30-60 minút.
Ošetrujú sa ruky, brucho, chrbát, zadok, nohyvnútorné a vonkajšie stehná, boky.